SEF SECTIE/ADJUNCT TRANSPORTURI

  • Romania, Dragomiresti Vale
  • Perioadă nedeterminată (normă parțială)

Sumar post vacant

In FM Logistic
Romania
ducem pasiunea noastra pentru supply chain la rang de excelenta, iar
noi, cei din departamentul TRANSPORT, punem in miscare bunuri, marfuri de
maxima importanta si ne dam silinta ca cei ce ne devin clienti, sa fie cu
adevarat parteneri de business fericiti !
J

Pentru ca aceste
lucruri sa se intample, pozitia de Supervizor Administrare Subcontractori are
un rol extrem de important. Acesta trebuie sa se asigure ca intreaga flota
interna este alocata catre subcontractori alesi cu precizie si conform
standardelor interne.

Descriere post vacant

Transport Coordinator

Candidate profile

Ce vei avea
nevoie sa reusesti:

  • Experienta
    demonstrata in domeniul transportului minim 3-4 ani
  • Cunostinte
    in domeniul logistic, in special la transportul de marfuri si gestiunea
    marfurilor, fluxul documentelor, relatii de subcontractare, întocmire contracte
  • Intelegere operationala a pozitiilor intalnite
    in operatiunile de transport
  • Istoric
    dovedit in situatii complexe de situatii in transport si/sau contract
    management
  • Abilitati
    excelente de comunica verbal si scrisa
  • Excelente
    abilitati interpersonale, de negociere si de solutionare a conflictelor
  • Abilitatea
    de a actiona cu integritate, profesionalism si confidentialitate.

Cum te putem ajuta?

Ce cauți?